اخبارکتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا

جستجو اخبار

اخبار کتابخانه مرکزی

(آرشیو ماه دی 1397)

01
تجهیز و پیاده سازی کتابخانه مرکزی به سیستم VDI در ترم جدید
چکیده: کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا طی یکسال اخیر با بررسی های دقیق روی سیستم های نوین فن آوری اطلاعات ، سیستم کامپیوتری کتابخانه مرکزی را با همراهی مرکز  هوشمندسازی دانشگاه در ترم جدید مجهز به سیستم VDI  خواهد نمود. سیستم VDI یا سیستم مجازی سازی دسکتاب  روشی جدید است و این امکان را فراهم می‏ آورد  تا کامپیوتر کاربران را در ... ادامه »
15
 دسترسی جدید به کتابخانه دیجیتال نور
چکیده: شنبه 15 دی ماه 97 دسترسی جدید به کتابخانه دیجیتال نور با آخرین تغییرات اعمال شده برای دانشجویان علوم انسانی فراهم گردید تا بتوانند از کتاب های مرتبط با رشته خود بصورت آنلاین بهره مند شوند و همچنین دسترسی مجدد به پایگاه مجلات نورمگز نیز مجددا فراهم شده است.  برای دسترسی به کتابخانه دیجیتال نور می توانید به صفحه بانکهای اطلاعاتی مراجعه نمایید ی... ادامه »
03
بازدید بانوان دانشجوی سوریه از کتابخانه مرکزی
چکیده: دوشنبه 3 دی ماه 1397،جمعی از بانوان دانشجو که از کشور سوریه به ایران آمده بودند از کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا بازدید بعمل آوردند و از امکانات و ساختمان کتابخانه استقبال کردند.
01
برگزاری اولین کارگاه آموزشی بانکهای اطلاعاتی در کلاس واقع در ساختمان جدید
چکیده: شنبه 1 دی ماه 1397 ، بعد از افتتاح کلاس کارگاه آموزشی ساختمان جدید کتابخانه مرکزی اولین کارگاه آموزشی بانکهای اطلاعاتی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته زبان شناسی جهت آشنایی بیشتر با خدمات کتابخانه مرکزی و استفاده مفیدتر پایگاه های اطلاعاتی، برگزار گردید. در این کارگاه به معرفی پایگاه های اطلاعاتی فارسی نظیر (سیویلیکا ، مگ ایران، ... ادامه »