اخبارکتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا

جستجو اخبار

اخبار کتابخانه مرکزی

(آرشیو ماه اسفند 1397)

25
ساعت کاری کتابخانه مرکزی از 25 لغایت 17
چکیده: ساعت کاری کتابخانه مرکزی از 25 لغایت 28 از ساعت 8 الی 17  و   در ایام عید نوروز تعطیل می باشد
21
نشست صمیمانه اعضا کتابخانه به مناسبت فرارسیدن سال جدید
چکیده: سه شنبه 21 اسفند ماه نشست صمیمانه اعضا کتابخانه به همراه ریاست کتابخانه به مناسبت استقبال از سال جدید و تقدیر از تلاشهای سال گذشته صورت گرفت.
13
برگزاری کارگاه آموزشی Mendeley
چکیده: دوشنبه 13 اسفند 1397، کارگاه آموزشی Mendeley با حضور نماینده الزویر و استقبال اساتید و دانشجویان دانشگاه بهمراهی ریاست کتابخانه مرکزی در سالن کوثر برگزار گردید. در این کارگاه با هدف افزایش استفاده از شبکه های استنادی به روز و چگونگی استفاده از فرصت های شغلی و همچنین یافتن فرصت های مطالعاتی از طریق این محصول ارائه گردید.
11
آموزش بانک های اطلاعاتی به دانشجویان پژوهش هنر
چکیده: شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، آموزش بانکهای اطلاعاتی به دانشجویان پژوهش هنر با هدف آشنایی بیشتر با امکانات کتابخانه مرکزی در کارگاه آموزشی بانک های اطلاعاتی کتابخانه صورت پذیرفت
05
به مناسبت گرامیداشت روز مهندس تجلیل از مهندسین فناوری اطلاعات و ارتباطات
چکیده: به مناسبت گرامیداشت روز مهندس جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر عزمی و مهتدسین فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه الزهرا صورت گرفت و به پاس زحمات بخش فناوری اطلاعات دانشگاه از طرف ریاست دانشگاه لوح تقدیر اهدا گردید.
05
برگزاری کارگاه Mendeley در 13 اسفند ماه جاری
چکیده: کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا برگزار می نماید، کارگاه آموزشی  Mendeley  نرم افزار استنادی با همکاری شرکت الزویر در تاریخ دوشنبه 13 اسفند ماه جاری واقع در سالن کوثر از ساعت 13:30 الی 15:30 برگزار خواهد گردید.