اخبارکتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا

جستجو اخبار

اخبار کتابخانه مرکزی

(آرشیو ماه آبان 1397)

29
مراسم کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب
چکیده:  سه شنبه 29 آبان 1397، مراسم کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب با حضور همکاران کتابخانه مرکزی و همراهی سرکار خانم دکتر نوربخش ریاست محترم کتابخانه مرکزی  در سالن شورا برگزار گردید
29
بازدید دانش آموزان دوره متوسطه از کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا
چکیده: سه شنبه 29 آبان 1397، به مناسبت هفته کتاب 29 نفر دانش آموز دوره متوسطه اول از کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا بازدید و در این بازدید از امکانات کتابخانه استقبال کردند. هدف از این بازدیدها ایجاد انگیزه بیشتر برای جذب دانشجویان نخبه در آینده نزدیک و معرفی بیشتر کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا می باشد.
26
بازدید رئیس و متخصصین یونی مارک جهانی از کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا
چکیده:  شنبه 26 آبان 1397، گوردانا مازیک (رئیس کمیته یونی‌مارک) ، اولگا لوبینسکایا (عضو دائمی یونی‌مارک) و دکتر آلس بونجاک (عضو بخش دانش اطلاعات و فناوری ارتباطات دانشگاه ماریبور)  از کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا بازدید بعمل آوردند. در این بازدید جناب آقای دکتر رضایی رئیس محترم مرکز ارزیابی و پایش عملکرد و خانم دکتر حناچی مدیر مح... ادامه »
26
بازدید رئیس و متخصصین UNIMARK  از کتابخانه مرکزی
چکیده:  بازدید از ساعت 12 الی 13
26
بازدید دانش آموزان دوره متوسطه دبیرستان محدثه از کتابخانه مرکزی
چکیده: شنبه 26 آبان 1397، به مناسبت هفته کتاب 24 نفر دانش آموز دبیرستان محدثه ازکتابخانه بازدید بعمل آوردند و از فضا و امکانات کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا استقبال کردند هدف از این بازدیدها ایجاد انگیزه بیشتر برای جذب دانشجویان نخبه در آینده نزدیک و معرفی بیشتر کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا می باشد.
26
مراسم تجلیل از همکاران کتابخانه مرکزی
چکیده: شنبه 26 آبان سال 1397، مراسمی با حضور ریاست کتابخانه مرکزی ، جهت تجلیل از کتابداران و همکاران کتابخانه مرکزی صورت گرفت در این مراسم به جهت تقدیر از کلیه همکاران کتابخانه مرکزی لوح تقدیر اهدا گردید.
20
روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار مبارک باد
چکیده:      24 آبانماه روز کتاب، کتابخوانی، و کتابدار که در تقویم ملی نیز به این نام نامگذاری گردیده است بر اهل کتاب مبارک باد. به این مناسبت در روز شنبه 26 آبان ماه ساعت 14 مراسمی برگزار می گردد. در این مراسم به پاس بزرگداشت از این روز، از کتابداران تجلیل بعمل خواهد آمد و مسابقه اطلاعات کتابخانه­ ای برای دانشجویان همراه با اهداء کتاب بعنوا... ادامه »
13
تور جناب آقای دکتر بدره بهمراه دانشجویان خود از کتابخانه مرکزی
چکیده: یکشنبه 13 آبان 1397 ،جناب آقای دکتر بدره بهمراه دانشجویان خود از منابع کتاب های عربی دانشکده الهیات واقع در طبقه اول کتابخانه مرکزی بازدید بعمل آوردند
02
بازدید دکتر فتاحی مدیر امور اداری و پشتیبانی از کتابخانه مرکزی
چکیده: چهارشنبه 2 آبان 1397 دکتر فتاحی مدیر امور اداری و پشتیبانی به همراهی ریاست محترم کتابخانه مرکزی و جناب آقای سریاری از کلیه طبقات کتابخانه  مرکزی و کلیه بخش های کتابخانه (اداری، سایت، امانت، پایان نامه ها) بازدید نمودند و منابع آن را غنی ارزیابی کردند.