چهارشنبه، 29 اردیبهشت 1400          
    اخبار
جستجو اخبار
اخبار کتابخانه مرکزی
تاریخ انتشار: یکشنبه 14 اردیبهشت 1399
اپلیکیشن ساحل با هدف دسترسی آسان کاربران به منابع کتابخانه ای از طریق کافه بازار در دسترس عموم قرار گرفت.

  اپلیکیشن ساحل با هدف دسترسی آسان کاربران به منابع کتابخانه ای از طریق کافه بازار در دسترس عموم قرار گرفت.

امتیاز: Article Rating

با توجه به رسالت دانشگاه مبنی بر آگاهی‌بخشی به دانشجویان و اساتید نسبت به جدید‌ترین پژوهش‌های علمی در جهان از طریق دستیابی به پایگاه‌های معتبر علمی و همچنین لزوم تسهیل دسترسی محققان به آخرین اطلاعات و یافته‌های پژوهشی، اپلیکیشن کتابخانه دیجیتالی دانشگاه الزهرا (ساحل) راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
نرم افزار مورد استفاده کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا ( آذرسا) از زمره نرم افزارهای به روز وشایان توجه در سطح ملی و بین المللی است و شرکت پارس‌ آذرخش با قدمت بیش از ۳۰سال (از سال ۱۳۶۷) با هدف خدمت‌ رسانی در حوزه کتابداری و اطلاع رسانی تاسیس شده و همواره با تمرکز بر طراحی سیستم های کاربردی مورد نیاز کتابخانه ها و مراکز اسنادی و آرشیوی، به کتابخانه ها خصوصا کتابخانه های دانشگاهی برای استفاده از فناوری های روزآمد یاری رسانده است.
اپلیکیشن موبایلی مورد استفاده در کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا (س) در حال حاضر از طریق کافه بازار برای گوشی‌های اندروید در دسترس است و اعضای دانشگاه می‌توانند با دانلود و نصب این نرم افزار از خدمات مختلف کتابخانه‌ای بسیاری استفاده کنند.
قابلیت های این اپلیکیشن به شرح زیر می باشد:
۱- تسهیل بازیابی و دستیابی به مدارک و اطلاعات مراکز دارنده نرم افزار ساحل
۲- موتور جستجوی پیشرفته در کلیه منابع (کتاب، پایان نامه، اسناد، مقالات، نسخ خطی، طرح های تحقیقاتی و ....) کتابخانه، همراه با جستجوی منابع دیجیتال
۳- آنلاین بودن جستجو و به روز بودن کلیه اطلاعات جستجو شده
۴- قابلیت استفاده در انواع تبلت، فبلت و گوشی های هوشمند
۵- امکان جستجو در کلیه مراکز دارنده نرم افزار آذرسا

لازم به ذکر است، کاربران برای دسترسی بیشتر باید از کد کاربری و پسورد نرم افزار کتابخانه‌ایی خود استفاده کنند.اپلیکیشن ساحل که با هدف دسترسی آسان کاربران به منابع کتابخانه ای ایجاد شده است از طریق کافه بازار برای گوشی های اندروید در دسترس می باشد.. اعضای دانشگاه می توانند با دانلود و نصب این نرم افزار از خدمات کتابخانه ایی مانند جستجو و ... استفاده نمایند. لازم به ذکر است کاربران برای دسترسی بیشتر باید از کد کاربری و پسورد نرم افزار کتابخانه ایی خود استفاده نمایند.

http://cafebazaar.ir/app/?id=com.parslib.sahel.nlai.research&ref=share

اشتراک گذاری
تصاویر
  • اپلیکیشن ساحل با هدف دسترسی آسان کاربران به منابع کتابخانه ای از طریق کافه بازار در دسترس عموم قرار گرفت.
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: